Archiwum wiadomości

2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 258 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
75

Jesteśmy w gronie najlepszych!

Jesteśmy w gronie najlepszych! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 2<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
92

Małymi krokami do przodu - od wielu lat

Jesteśmy w gronie najlepszych!!! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 1<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
112

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,  z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu władz samorządowych, wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrow... Czytaj więcej..

Wiadomości
168

Projekt za ponad 700 tys. zł

Zajęcia dodatkowe dla dzieci, nowe pracownie i szkolenia dla nauczycieli – to wszystko w ramach projektu za ponad 700 tysięcy złotych, który będzie realizowany w trzech szkołach z terenu gminy Nowogro... Czytaj więcej..

Wiadomości
202

Kino w Nowogrodźcu

Centrum Kultury i Sztuki „Muza” w Nowogrodźcu niebawem ma być gotowe. W obiekcie zaplanowano 250 miejsc siedzących podczas koncertów, spektakli czy wernisaży i spotkań autorskich. Co ważne - w „Mu... Czytaj więcej..

Wiadomości
87

Zakończono modernizację budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi

Z przyjemnością informujemy, że końcem września zakończyła się inwestycja pn. „Modernizacja budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi”. Wykonawcą była firma DRECON Sp. z o.o. ze Szprotawy. Udało się zreal Czytaj więcej..

Wiadomości
103

Odbiór drogi w Gierałtowie

Kolejny, tym razem blisko 700-metrowy, odcinek drogi między Czerną a Gierałtowem odebrano po niedawnym remoncie.  >>Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału TV Bolesławiec dot. remontu d... Czytaj więcej..

Wiadomości
70

Modernizacja ZGiUK

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu realizuje kolejną inwestycję. Będzie to rozbudowa i modernizacja instalacji, dzięki której zakład spełni kolejne krajowe i unijne normy. Wartość reali... Czytaj więcej..

Wiadomości
120

Cyfryzacja administracji

Gmina Nowogrodziec przystąpiła do umowy partnerstwa w gronie 10 gmin północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego dotyczącej budowy Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwoju usług publicz... Czytaj więcej..

Wiadomości
89

DOBRE PRAKTYKI W TROSCE O OCHRONĘ ZDROWIA

Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec - 2018 Informuję, że Gmina Nowogrodziec zakończyła w miesiącu wrześniu br. zadanie w ramach projektu pn.:... Czytaj więcej..

Wiadomości
136

Susza lub Powódź 2018

Urząd Miejski w Nowogrodźcu zachęca Państwa do zapoznania się z informacją ARiMR - Susza lub Powódź 2018 >>Susza lub Powódź 2018<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
194

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca - program „Czyste Powietrze”

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca dotyczące programu „Czyste Powietrze” Wszystkie informacje dot. programu "Czyste Powietrze" znajdą Państwo na stronie www.wfosigw.wroclaw.pl   Czytaj więcej..

Wiadomości
176

Nabór wniosków o przyznanie grantu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lider projektu oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z.o.o. - Partner projektu og... Czytaj więcej..

Wiadomości
175

Dla Rolników i Sadowników Gminy Nowogrodziec

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje Rolników i Sadowników z terenu gminy Nowogrodziec, iż został stworzony bezpłatny portal Agro-Market24 z myślą, aby pomóc Rolnikom i Sadownikom.  A... Czytaj więcej..

Wiadomości
130

SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń”

Przedstawiamy Państwa uwadze SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń” Nr RPDS.10.02.01-02-0043/17 w Gminie Nowogrodziec w roku szkolny 2017/2018: >>SPRAWOZDANIE z realizacji proj... Czytaj więcej..

Wiadomości
218

Lider inwestycji !!!

Nowogrodziec - Lider inwestycji !!! Nowogrodziec uplasował się w pierwszej dziesiątce gmin w regionie jeleniogórskim ze względu na wydatki inwestycyjne przypadające na jednego Mieszkańca. >>Za... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
264

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej ... Czytaj więcej..

Wiadomości
251

Lekcja samorządu w Nowogrodźcu

Młodzież ze szkół Gminy Nowogrodziec uczy się o samorządności lokalnej nie tylko na lekcjach z wiedzy o społeczeństwie. Spotyka się też bezpośrednio z samorządowcami. W dniu 2 października 2018 roku u... Czytaj więcej..

Wiadomości
285

W gronie Liderów inwestycji

W najnowszym numerze pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” opublikowano ranking liderów inwestycji. Na wysokiej pozycji uplasował się Nowogrodziec! Ranking wydatków inwestycyjnych samorządów p... Czytaj więcej..

Wiadomości
725

Wybory 2018

    Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodźcu informuje i podaje do publicznej wiadomości adres strony PKW, na której możecie Państwo znależć dane dotyczące wyborów samorządowych ogłoszonyc Czytaj więcej..

Wiadomości
1559

Silny wiatr - ostrzeżenie meteorologiczne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat przygotowany na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Przewiduje się wystąpienie silnego ... Czytaj więcej..

Wiadomości
382

KOMUNIKAT BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

KOMUNIKAT BURMISTRZA NOWOGRODŹCA      Szanowni Mieszkańcy Sołectwa Zebrzydowa,                 w związku z licznymi próbami oszustw przez os... Czytaj więcej..

Wiadomości
242

Świetlica w Gościszowie!

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji TV Łużyce pt. Świetlica jak marzenie w Gościszowie<< W Gościszowie będzie budowana zupełnie nowa świetlica wiejska.  Gmina Nowogrodziec Czytaj więcej..

Wiadomości
333

Budowa chodnika przy ulicy Chrobrego zakończona

Wspólna inwestycja gminy Nowogrodziec i województwa dolnośląskiego, opiewająca na kwotę 1 mln 100 tys. zł., znacząco poprawiła bezpieczeństwo kierowców, ale przede wszystkim pieszych.  W bie Czytaj więcej..

Wiadomości
681

Komunikat Burmistrza Nowogrodźca !

                                  &nbs Czytaj więcej..

Wiadomości
472

Będzie świetlica wiejska w Gościszowie

Trwają prace dotyczące budowy świetlicy wiejskiej w Gościszowie. Świetlica znajdować się będzie przy Parku Dworskim. Obejmować ona będzie salę wielofunkcyjną ze sceną i miejscem do zabawy mieszczącą o... Czytaj więcej..

Wiadomości
323

Gmina Nowogrodziec w programie „Niepodległa”

Gmina Nowogrodziec, wpisując się w ogólnokrajowe obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przystąpiła do projektu „Godność. Wolność. Niepodległość” przygotowanego przez Minister... Czytaj więcej..

Wiadomości
383

Remonty za ponad milion zł

Koszt remontów w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej i Zakładzie Opieki Leczniczej w Nowogrodźcu to milion sto tysięcy złotych. Jest w tym dotacja z Unii, lwią część dokłada Gmina Nowogrodziec... Czytaj więcej..

Wiadomości
419

Dach do remontu

11 września 2018 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę na realizację zadania pt. Remont budynku po byłej Szkole Podstawowej w Godzieszowie, które zostało ujęte do realizacji w budżec Czytaj więcej..

Wiadomości
316

Przebudową kaplicy na cmentarzu komunalnym w Gierałtowie

    Rozpoczęto prace projektowe związane z przebudową kaplicy na cmentarzu komunalnym w miejscowości Gierałtów. W ramach zadania obecny budynek kaplicy w Gierałtowie zostanie rozbudowany Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 258