stypendium www Z NAPISEM

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu  informuje, iż wnioski  o przyznanie stypendium na rok szkolny 2017 / 2018 przyjmowane będą w terminie od 01 do 15 września 2017 roku.

zdjęcie www

Miło nam poinformować, że z końcem lipca zakończył się montaż kolejnych urządzeń siłowni zewnętrznej, z których mogą korzystać wszyscy Mieszkańcy Gminy.

zdjęcie dożynki www

Tegorocznym gospodarzem dożynek ginnych będzie sołectwo Gościszów. Serdecznie zapraszamy już 2 września do Parku Dworskiego w Gościszowie.

plakat dozynki2017

Hydrotech przod www

Zgodnie  z koncepcją zagospodarowania Miasta Nowogrodźca i programem rewitalizacji, w uzgodnieniu z Konserwatorem Zabytków, odbudowujemy istniejącą jeszcze w okresie powojennym wielowiekową architekturę,  przywracając układ urbanistyczny Nowogrodźca u zbiegu ulic 1 Maja i Bolesławieckiej.

droga www 410

Robert Relich, burmistrz Nowogrodźca w porozumieniu z samorządami i zarządcami dróg na terenie Gminy informuje o realizowanych zadaniach, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg.